גיבורי הסרט

עמית צוק בת 44, אישה. טרנסקסואלית.
בגיל 42, הגשמתי את חלומי, יצאתי מתוך התחפושת שלי והפכתי לאשה ואמא במשרה מלאה.
מאז שאני זוכרת את עצמי חייתי בתחפושת, חיה את הגבריות שלי דרך בני ואת הנשיות שלי דרך אשתי גילי, חיה בנשף מסכות, מנסה להיות גברית ככל שניתן, להתחבא, לא להיחשף.
הסרט "משפחה בטרנס", הוא מסמך אנושי עדין, תיעוד של התהליך הקשה ביותר שיכול אדם לחוות, לידה באמצע החיים לתוך משפחה אמיצה שמתגברת על כל אתגר וקושי.
את התהליך הזה הצלחתי לעבור בזכות משפחתי  - הלהקה שלי, שעמדה לצידי לאורך כל הדרך, עוזרת לי שוב ושוב לצלוח עוד אתגר, נותנת לי כח להמשיך, להיוולד מחדש, חזקה יותר, מאושרת, מגשימה. מאפשרת לי להפוך לטובה יותר עבורי, עבורם.
במהלך התהליך הבנתי שאני חייבת להעניק לקהילה המדהימה שלי אפשרות לחיות חיים טובים יותר בישראל. שווים.
התחלתי לפעול ברמה הפוליטית הארצית והמקומית, תוך שאני מעבירה את ההרצאה "ברוך שעשני אישה" ברחבי הארץ והופכת אלפי אנשים לשגרירי הקהילה הצבעונית בעולם. 

גילי צוק

גילי צוק, בת 43, אמא ליובל, ירדן, אגם ופלג. 
בחרתי להצטלם לסרט ״משפחה בטרנס״ לקידום המודעות, ההכלה והקבלה של חברי הקהילה הגאה בקרב המיינסטרים.
מתוך כך בחרתי להוציא לאור את יומני המסע האוטוביוגרפיים שכתבתי בעקבות יציאתו של עמית בעלי מהארון כאישה טרנסקסואלית ״אהבה בטרנס״ ו "עכשיו אני״ ולמען ילדי הקהילה הטרנסית בארץ הוצאתי לאור את הספר ״אני רק רוצה להיות אני״.
אני רוצה להודות לך עמית מקרב לב, שאפשרת לי לצעוד לצידך בדרכך להיות אישה, טובה יותר לעצמך, טובה יותר לילדינו המשותפים ורוצה להודות לבמאי הסרט ״משפחה בטרנס״, אופיר טריינין על היותך שם לאורך כל הדרך.
על תיעוד דוקומנטרי רגיש מאין כמותו, על כך שאיפשרת לנו להיסחף לעולמך ובאותה מידה נסחפת לעולמנו. מעריכה ומעריצה אותך.

פלג צוק
אגם צוק
ירדן צוק
יובל צוק

הקרנת סרט ושיח עם היוצרים והגיבורים

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו להקרנה של הסרט משפחה בטרנס, הזוכה הגדול בפסטיבל הסרטים דוק אביב 2018 עם הרצאה מקדימה של היוצר והבמאי אופיר טריינין ודיון ושיח לאחר הסרט עם גיבורות הסרט עמית צוק וגלית.

 

זה הזמן לצפות במסע חיים מאתגר של משפחה שלמה, שעוברת אינספור תהליכים באופן מעורר השראה על כל תחום בחיינו,  לפגוש מחדש את החומרים,
לעבד את מה שהבנו, ולחדד את מה שטרם הבנו.​

מתאים למי שטרם ראו את הסרט, ולאלו שכבר ראו אותו (ואפילו יותר מפעם אחת).

להזמנת הקרנה מלאו את הטופס הבא: